İçerik Gönder

CEOtudent.com, başarı odaklı içerikler ile üniversitelilere ve genç profesyonellere zengin bir vizyon ve yaşam biçimi kazandırmaya çalışıyor.

Deneyimlerle büyüyen bu dev dünyada CEOtudent editörleri olarak kaliteli içeriklerle ilham vermeye çalışıyoruz. Bugüne kadar onbinlerce genç veya kendini genç hisseden her zihne dokunduk. Bu süreçte çok sayıda katkı vermek isteyen güzel insanla tanıştık, tavsiyelerini dinledik, elimizden geldiğince uygulamaya çalıştık.

Hep beraber öğrenip, büyüyüp, dev bir aile olan CEOtudent’ı diğer üyelerinin de daha kolay erişebileceği, dokunacağı, yaratacağı bir platforma evriltme telaşına düştük. Bunun sonucunda da bizi biz yapan içeriklerin sizler tarafından da oluşturulabileceği bir yapıya kavuştuk.

İçeriğinizi oluştururken;

  • Önce kendinize şunu sorun: “Bu içerik insanlara ne kadar fayda sağlayabilir ya da ne kadar ilham verici?”
  • Oluşturacağınız içeriğin CEOtudent’ın genel içerik konseptine, konu tarzına ve kategorilerine olan uyumluluğunu sorgulayın.
  • Görsel seçiminde yüksek çözünürlüklü ve pozitif duygular uyandıran filtrelere sahip fotoğrafları tercih ediyoruz. Siz de bu konuda hassas davranırsanız çok seviniriz. 🙂
  • Görsel konusunda yeterince iddialı değilseniz bu kısmı bize de bırakabilirsiniz.
  • Dosyanızın Word dosyası (.doc ya da docx. uzantılı) olması ve 6MB’tan küçük olması gerekiyor.
  • Yazınızın sonuna sosyal medya hesaplarınızın linklerini ve kişisel blogunuzun adresini de eklerseniz içeriğin son kısmında bu detaylara yer verebiliriz. 🙂
  • Oluşturacağınız içerik orijinal olmalı ya da alıntıladıysanız içerik sahibinden izin alıp kaynak belirtmeniz gerekiyor. İçerikleri çokça izinsiz kullanılan bir içerik sitesi olarak bu konuda çok hassasız. Sizin de aynı hassasiyeti taşımanız bizi çok mutlu eder.

İlk aşamada oluşturduğunuz yazılar editörlerimiz tarafından gözden geçirilip onaylandığında yayına gireceğinden bunlara dikkat etmeniz, vermek istediğiniz ilhamın bir an önce yola çıkması açısından çok güzel olacaktır. 🙂

Gönderdiğiniz içerik yayınlandığında bıraktığınız mail adresine de ‘ilhamınız yola çıktı’ başlıklı bir bilgilendirme maili gönderiyor olacağız. Böylece siz de ürettiğiniz bu değer yayınlanır yayınlanmaz bizim tarafımızdan yüzbinlerce okuyucumuza ulaşırken arkadaşlarınızla paylaşabiliyor olacaksınız.

Sorumluluklarımı kabul ediyorum.


Sorumluluklarım nedir?